RODO - Obowiązek informacyjny   |   Paweł Mitrosz    +48 600 273 308

O Dworku

IMG_8648_a

Historia Dworku

Dworek Mitro to bardzo urokliwy, o bogatej historii obiekt, który stanowi doskonałą bazę wypadową dla gości chcących zarówno odpocząć na łonie natury jak i aktywnie zwiedzać największe atrakcje Trójmiasta.

Dworek Mitro to obiekt położony w Gdyni przy krajowej trasie nr 6 Szczecin-Gdańsk-Królewiec na obrzeżach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w niedalekiej okolicy lasu i morza. Obiekt zbudowany w 1870 roku, po wielu latach pełnienia funkcji wizytówki Gdyni, został w pełni odrestaurowany w 1991 roku. W 2007 roku dobudowano część noclegową, zapewniając dla swoich gości pełne zakwaterowanie z doskonałym wyżywieniem serwowanym w restauracyjnej sali. Dworek w znakomity sposób łączy w sobie ciepło i klimat rodzinnej atmosfery wraz z eleganckim i komfortowym wnętrzem.

Idealna lokalizacja Dworku Mitro:

  • ok.3,5 km od centrum stolicy polskiego filmu fabularnego oraz żeglarstwa Gdyni,
  • ok.8 km od letniej stolicy Polski Sopotu,
  • ok.20 km od historycznego Gdańska

W Dworku Mitro znajduje się stylowa restauracja z drink-barem, która serwuje dania tradycyjnej kuchni polskiej, kuszące oko i zadziwiające smakiem. Posiadamy trzy sale restauracyjno – bankietowe gotowe przyjąć do 150 osób. Sale, urządzone w dworkowym stylu, nadają niepowtarzalny klimat zabytkowemu obiektowi.

Do dyspozycji naszych gości mamy 33 miejsca noclegowe w 16 komfortowych pokojach oraz apartamentach.

Każdy pokój wyposażony jest w :

  • stałe łącze internetowe
  • łazienka z pełnym węzłem sanitarnym
  • Wszyscy goście mają do dyspozycji bezpieczny parking – za darmo.

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę oraz ciepły, rodzinny klimat w naszym Dworku. Gwarantujemy naszym gościom udany wypoczynek i dobre samopoczucie.

PFR
BOOK NOW